Yüksek Kur Üzerinden Otopay Bozdurma

kartsatinal.com ile elinizdeki otopay kodlarınızı yüksek kur üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde bozdurarak nakite çevirebilirsiniz…

Gün geçtike artan otopay kullanımı ile birlikte binlerce platform otopay ile ödeme kabul etmeye başladı. Bu artışla birlikte milyonlarca insan artık kredi kartı yerine otopay gibi ön ödemeli kartları tercih etmektedir.

Bildiğiniz gibi otopay kart euro kuru üzerinden işlem görmektedir. Bu nedenle döviz kurundaki artış ve düşüler otopay fiyatlarını da etkilemektedir. Elinizdeki otopay kodlarını kullanmak istemediğiniz zaman diğer ödeme yöntemlerinde olmayan bozdurma seçeneği ile tekrar nakit paraya  çevirebilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız ?

  • Sitemize giriş yapıp canlı destek departmanımız ile iletişme geçmeniz gerekmektedir.
  • Sonrasında elinizde bulunan otopay kodunu sistemimize bildirip o gün ki kur üzerinden işlemleriniz gerçekleşecektir.
  • Komisyonsuz bir şekilde elinizde bulunan otopay kodunun TL karşılığı dilediğiniz ödeme yöntemiyle sizlere aktarılacaktır.

bu şekilde kolayca elinizdeki kodları bozdurabilirsiniz. Unutmayın, otopay kodları 1 sene içinde kullanılmazsa inaktif duruma gelerek kullanım dışı olacaktır. Buna dikkat ederek alışverişlerinizi gerçekleştirmelisiniz.